Policyjne rady na temat bezpiecznych ferii - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

Policyjne rady na temat bezpiecznych ferii

Data publikacji 10.01.2019

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych rypińscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Borzyminie w celu przybliżenia im zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Dzisiaj (10.01.19r) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Borzyminie. Spotkanie to było poświęcone bezpieczeństwu podczas zbliżających się ferii zimowych.

Policjanci opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Przestrzegli przed zabawami w miejscach niebezpiecznych, a więc np. w pobliżu torów kolejowych, koryta rzecznego, placów budów. Radzili też jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz w kontakcie z obcymi osobami.

Przy tej okazji przypomnieli uczestnikom o konkursie fotograficzno-plastycznym w ramach akcji „Stok nie jest dla bałwanów”, którego regulamin dostępny jest na stronie www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku

W dalszej części policjanci spotkali się ze starszymi uczniami, z którymi omówili zagadnienia związane z cyberzagrożeniami.

Autor: st. asp. Dorota Rupińska
Publikacja: st. asp. Dorota Rupińska