W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego pamięci! - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego pamięci!

Data publikacji 13.07.2018

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi - mł. asp. Marka Mieczkowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie. Policjant zginął w wypadku drogowym podczas pełnienia służby na motocyklu. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Dzisiejszy poranek (13.07.18) przyniósł bardzo smutną wiadomość z powiatu chełmińskiego. Na drodze krajowej nr 55, około 7:40, w miejscowości Wabcz, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza, pełniącego służbę na motocyklu. Niestety – pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji - naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora. 

Mł. asp. Marek Mieczkowski miał 31 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

To ogromna tragedia i strata, zarówno dla Rodziny, jak i Policji.

Cześć Jego pamięci!

Autor: Kamila Ogonowska
Publikacja: Kamila Ogonowska