Czterech mężczyzn odpowie za pobicie - Wiadomości - KPP w Rypinie

Wiadomości

Czterech mężczyzn odpowie za pobicie

Rypińscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn pod zarzutem pobicia 23-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, do którego doszło podczas imprezy plenerowej. Mimo, że pokrzywdzony nie miał nawet podejrzeń, kto go pobił, policjanci szybko to ustalili. Byli to mieszkańcy powiatu żuromińskiego i rypińskiego. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (12.05) rypińscy policjanci zostali poinformowani o pobiciu 23-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, do którego miało dojść dzień wcześniej tj. w piątek (11.05) podczas imprezy plenerowej w Skrwilnie.

Jak wynika ze złożonego zawiadomienia czterech mężczyzn zaczepiło pokrzywdzonego, a następnie po krótkiej wymianie zdań zaczęli go bić i szarpać. Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie policjanci przystąpili do pracy. Zaczęli zbierać dowody w sprawie i ustać kim byli sprawcy, ponieważ poszkodowany  w ogóle ich nie znał. Na podstawie swoich ustaleń wytypowali czterech mężczyzn.

We wtorek (15.05) kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu żuromińskiego oraz 31-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, natomiast wczoraj (15.05) dwóch kolejnych, mieszkańców powiatu żuromińskiego w wieku 20 i 26 lat.   

Wszyscy usłyszeli zarzut udziału w pobiciu 23-latka narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi im do 3-ch lat pozbawienia wolności.

 

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: asp. Dorota Rupińska